Dlaczego gwiazdy noszą za duże buty?

2022-10-27
Dlaczego gwiazdy noszą za duże buty?

Sprawdź, dlaczego gwiazdy noszą za duże buty?

Obserwując wydarzenia dziejące się na czerwonym dywanie, możesz zastanawiać się, dlaczego gwiazdy noszą za duże buty. Co ciekawe, nie jest to żadne faux-pas modowe. Za duże buty gwiazd mają na celu pomoc w uniknięciu otarć, odcisków i pęcherzy. Jest to jedno z dobrych rozwiązań tego problemu, jednak istotne jest to, by obuwie nadal było wygodne. Z tego względu, jeśli chcesz zainspirować się osobowościami ze świata show-biznesu, wybierz buty, które są luźniejsze niż standardowe, ale nadal komfortowe podczas chodzenia, czyli nie spadają z nóg.

- Trampki ocieplane damskie

- Traperki damskie

- Sportowe buty zimowe damskie

Czy warto nosić za duże buty jak gwiazdy?

To, dlaczego gwiazdy noszą za duże buty, można łatwo odgadnąć – chcą uniknąć urazów podczas długotrwałego poruszania się na wysokich obcasach i w innych modelach eleganckiego obuwia. Jest to pewien sposób, który warto rozważyć. Co istotne, za duże buty gwiazd, tak jak i Twoje, nie mogą spadać z nóg. Dlatego należy wybierać modele jak najlepszej jakości. Dobrze jest sugerować się długością wkładki, nie samym rozmiarem. Rozmiarówka może być standardowa, ale też zaniżona lub zawyżona. Z tego powodu trzeba zapoznać się z rzeczywistymi wymiarami danego modelu obuwia.

- Śniegowce damskie

- Sneakersy zimowe damskie

- Buty zimowe damskie

Zobacz, czy noszenie za dużych butów ma sens?

Noszenie za dużych butów, podobnie jak w przypadku gwiazd kryje w sobie pewien sens. To dlatego, że dzięki dobraniu modelu o pół, może rozmiar większego uda Ci się uniknąć urazów stóp i dyskomfortu. To właśnie jest powód, dlaczego gwiazdy noszą za duże buty. Pamiętaj jednak, że ważna jest wygoda i w żadną stronę nie można przesadzić. Za duże buty mają sens, o ile nie spadają Ci ze stóp. Niektóre modele, na przykład zabudowane botki, kozaki, trapery często umyślnie są wybierane nieco większe. Nie jest to jednak zbyt duża różnica w porównaniu ze standardowym rozmiarem.

- Swetry świąteczne męskie

- Swetry świąteczne damskie

Czy gwiazdy zawsze noszą za duże buty?

To, że gwiazdy noszą za duże buty pojawiając się na czerwonym dywanie, jest już normą. To z powodu chęci uniknięcia otarć, pęcherzy i odcisków. Jest to metoda skuteczna, ale musi być też przemyślana. To, dlaczego gwiazdy noszą za duże buty, ma odzwierciedlenie w praktyce, kiedy obuwie nie zsuwa się, a dana osoba może czuć się swobodnie. Wówczas warto wykorzystać tę sztuczkę i zainspirować się sławami ze świata show-biznesu. Za duże buty możesz wybrać na różne okazje, jednak raczej wybieraj je wtedy, gdy nie czekają Cię wielogodzinne tańce.

- Sukienki świąteczne

- Swetry świąteczne

Wygoda przede wszystkim

Powód, dlaczego gwiazdy noszą za duże buty, wiąże się z pewną logiką. Chodzi o to, że o wiele wygodniej jest spędzić długie godziny w za luźnym obuwiu niż w za ciasnym. Co więcej, to drugie może doprowadzić do powstania skaleczeń. Trzeba też zauważyć, że nawet pozornie idealne buty, mogą po dłuższym czasie doprowadzić od powstania odcisków. Można, co prawda, stosować plastry, jednak prostszym sposobem wydaje się wybranie za dużych butów, tak, jak robią to gwiazdy. Przede wszystkim trzeba mieć na uwadze własną wygodę, a ta jest rzeczą indywidualną. Oznacza to, że niektóre osoby będą wolały ubrać za duże obuwie, inne sięgną po plastry lub parę butów na zmianę.

Sprawdź również:

- Jak nosić sztyblety damskie?

- Do czego nosić lakierowane buty?

- Czym wyróżniają się dobre buty na siłownię?

- Czy sztyblety są dobre na zimę?

- Z czym łączyć ażurowe sneakersy?

Pokaż więcej wpisów z Październik 2022

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.88 / 5.00 4961 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-23
Polecam
2024-05-22
Szybka realizacja zamówienia i dobry kontakt z biurem obsługi klienta. Niestety odjęte dwie gwiazdki za przesłanie uszkodzonego produktu i kurtka tak naprawdę okazała się bluzą.
pixel