Kategorie
 
 
 
 
 

Zimowe

 
 
Sphinx filter parametrov
Ceny
Dostępność
Filtruj według dostępności produktu
Rozmiar
 
 

Żadna damska garderoba nie obejdzie się bez praktycznej, a także modnej kurtki zimowej. Co prawda przy ujemnych temperaturach na zewnątrz częściej myślimy o tym, żeby czuć się dobrze, a niekoniecznie świetnie wyglądać, jednak kurtki damskie, które znajdziesz w tej kategorii pozwolą ci zadbać o obie kwestie. Przygotowując poszczególne modele wzięliśmy pod uwagę to, żeby poza znakomitym stylem zachować również pełną funkcjonalność, bo to ona jest szczególnie istotna zimą.

 
 
Produkty uszeregować według:
Pokaż #:
 
Zaoszczędzić: 19 %
Ciepła zimowa kurtka w kolorze khaki z atrakcyjnym  kożuszkiem K725-A22ZH

Ciepła zimowa kurtka w kolorze khaki z atrakcyjnym kożuszkiem K725-A22ZH

369,99 zł 301,34 zł
Zaoszczędzić: 19 %
Ciepła zimowa kurtka w kolorze khaki z atrakcyjnym kożuszkiem K725-A15Z

Ciepła zimowa kurtka w kolorze khaki z atrakcyjnym kożuszkiem K725-A15Z

369,99 zł 301,34 zł
Zaoszczędzić: 19 %
Ciepła zimowa kurtka w kolorze czarnym z atrakcyjnym  kożuszkiem K725-A22ZH

Ciepła zimowa kurtka w kolorze czarnym z atrakcyjnym kożuszkiem K725-A22ZH

369,99 zł 301,34 zł
Zaoszczędzić: 19 %
Ciepła zimowa granatowa kurtka z atrakcyjnym kożuszkiem K725-H2M

Ciepła zimowa granatowa kurtka z atrakcyjnym kożuszkiem K725-H2M

369,99 zł 301,34 zł
 
 

Damskie kurtki zimowe w Escoli - modne i praktyczne

Kurtki damskie zimowe, które u nas znajdziesz są przede wszystkim ciepłe i bardzo wygodne. Dzięki temu, niezależnie od temperatury na zewnątrz, w swojej kurtce zimowej będziesz czuła się niezwykle komfortowo. Zadbaliśmy też o to, by suwaki w damskich kurtkach zimowych w naszym sklepie były osłonięte dodatkowym materiałem zapinanym na napy lub guziki. W ten sposób chłodne powietrze nie będzie się dostawało do wnętrza ubrania, a ty możesz pod zimową kurtką bez obaw nosić sweterek damski, czy też kardigan, bez konieczności zakładania jeszcze kilku kolejnych warstw ubrań. Kolejną rzeczą, którą tu znajdziesz są kaptury - uważamy, że jest to must-have każdej kurtki noszonej zimą. Tym bardziej, że nie sposób przewidzieć, czy danego dnia nie spadnie śnieg. Poza tym kaptur to też świetne zastępstwo za czapkę. Szczególnie, że nie popsuje starannie przygotowanej fryzury. Nie zapomnieliśmy też o sporych kieszeniach, w których pomieścisz nie tylko telefon, ale też klucze, czy rękawiczki. Dzięki temu nie będziesz musiała sięgać do torebki za każdym razem, kiedy będziesz chciała spojrzeć na smartfon. A w razie braku rękawiczek, w kieszeniach również skutecznie ogrzejesz dłonie. Wszystkie kurtki damskie zimowe w tej kategorii mają też bardzo urocze kożuszki, które są idealne na niskie temperatury. Kiedy przyjdą roztopy, możesz je odpiąć, dzięki czemu kurtki zimowe damskie kupione u nas posłużą ci przez dłuższy czas, niż tylko miesiąc w ciągu całego roku.

Zimowe kurtki damskie w świetnych cenach

Kurtki zimowe damskie w Escoli to nie tylko świetny wygląd, bardzo duża użyteczność i jakość, ale również cena. Nasza oferta obejmuje tanie kurtki damskie zimowe, którymi możesz uzupełnić swoją garderobę biorąc pod uwagę tylko własne upodobania i pomysły na stylizację. A jeśli już mowa o stylizacji, to sprawdź śniegowce, traperki i workery, a także inne damskie buty zimowe, które będą świetnie pasować do damskich kurtek zimowych dostępnych u nas.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pełna (Desktop) wersja