Kategorie
 
 
 
 
 

Zestawy sportowe męskie

 
 
FILTROWANIE
Ceny
Kolor
Grupy specjalne
Filtruj według grup specjalnych
Dostępność
Filtruj według dostępności produktu
Rozmiar
 
 

Podstawą każdego sportu jest odpowiednia odzież sportowa.

W odzieży sportowej najważniejsza jest wygoda i komfort. Ponadto, sportowe zestawy mogą być również używane do noszenia na co dzień. Stylowego zestawu sportowego na pewno nie powinno zabraknąć w Twojej szafie.

Oczywiście, nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś wybrał osobno spodnie dresowe i bluzę męską. Jednak sięgając po zestawy sportowe męskie masz pewność, że całość będzie pasowała do siebie idealnie. Poza tym, jednolita kolorystyka świetnie się sprawdza w przypadku sportowych strojów. Na zestawy odzieży sportowej męskiej w escoli składają się, standardowo, dwie rzeczy - spodnie i bluza. Obie są wykonane z wysokojakościowych, ciepłych materiałów. Dlatego dzięki nim możesz bez obaw ćwiczyć outdoorowo. Dodatkowo - zarówno przy nogawkach, jak i przy rękawach, znajdują się ściągacze. To za ich sprawą chłodne powietrze nie będzie wpadało pod ubrania, a ty zyskasz ogromny komfort. Kaptur przy bluzie również pomoże przy treningu w niepewnych warunkach pogodowych.

 
 
Produkty uszeregować według:
Pokaż #:
 
Zaoszczędzić: 22 %
ZESTAW DRESÓW PS2019M
Wyprzedaż

ZESTAW DRESÓW PS2019M

89,99 zł 69,99 zł
Zaoszczędzić: 22 %
Zestaw dresów czarny PS2019CSK
Wyprzedaż

Zestaw dresów czarny PS2019CSK

89,99 zł 69,99 zł
Zaoszczędzić: 22 %
Zestaw dresów grafitowy PS2019GSK
Wyprzedaż

Zestaw dresów grafitowy PS2019GSK

89,99 zł 69,99 zł
Zaoszczędzić: 33 %
Zestaw dresów grafitowy PS2019G
Wyprzedaż

Zestaw dresów grafitowy PS2019G

89,99 zł 59,99 zł
 
 

Komfort - podstawa przy męskich zestawach sportowych

Przy wykonywaniu ćwiczeń sportowych najważniejszy jest komfort. Dlatego niezależnie od tego, czy ćwiczysz na hali, siłowni, czy też na dworze, potrzebujesz mieć pełną swobodę ruchów. Podciąganie, podnoszenie ciężarów, czy nawet zwykły bieg przełajowy wymagają często szerokiego zakresu ruchów. Zły strój może nie tylko je ograniczać, ale też negatywnie odbić się na twojej aktywności. Wystarczy pomyśleć o luźnej nogawce wkręcającej się w ergometr, żeby uświadomić sobie, jak istotne jest to, by sportowy strój dość dobrze przylegał do ciała.

W naszym sklepie znajdziesz też inne elementy niezbędne do stworzenia idealnego sportowego kompletu. Wśród nich najważniejsze miejsce zajmują, rzecz jasna, sportowe buty męskie. Jest to wyjątkowo wygodne obuwie, które stanie się nieodłącznym towarzyszem twoich treningów. Jednak, szczególnie jesienią i zimą, warto uzupełnić odzież sportową o czapkę męską. Tym bardziej, że kaptur nie zawsze wystarczy. Poza tym, podczas intensywnych ćwiczeń, może się zsuwać, co na pewno nie poprawi twojego komfortu. W takim stroju jest jeszcze jeden, bardzo ważny element - koszulka. Wybierając odpowiedni t-shirt męski, należy się sugerować przede wszystkim materiałem wykonania i upewnić, że nie będzie ona obcierać podczas treningu. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pełna (Desktop) wersja