Kategorie
 
 
 
 
 

Kurtki moro

 
 
Sphinx filter parametrov
Ceny
Dostępność
Filtruj według dostępności produktu
Rozmiar
 
 

Kurtki męskie moro - wyróżnij się z tłumu

Moro na samym początku był tylko niewielkim, maskującym wzorem na tkaninie. Zresztą sama tkanina u zarania wykorzystywania moro w ubraniach, również miała określony kolor, żeby maskowanie mogło w ogóle mieć miejsce. Był to, oczywiście, kolor khaki. Dziś jednak, o ile pozostaje się bez związku z wojskiem i grupami militarnymi, nie nosi się moro po to, żeby stać się niewidzialnym. Kurtki moro zakłada się właśnie dlatego, żeby się wyróżnić. Choć, rzecz jasna, priorytetowe w tym przypadku, jak i przy innych ubraniach, jest to, by czuć się możliwie najlepiej. Oryginalne moro jest nieco jaśniejsze, niż khaki - przypomina zielone oliwki. Jednak w modzie nie ma stałych rzeczy - dziś moro może mieć dowolne barwy - z dawnych, militarnych założeń, pozostał jedynie sam kształt wzoru, czyli niezwykle charakterystyczne kształty, których nie sposób pomylić z jakimkolwiek innym wzorem. Moro można znaleźć na co dzień na spodniach, koszulkach, a także bluzach. Ale w tej kategorii znajdziesz kurtki moro męskie. Dostępne są u nas również inne ubrania moro - spodnie męskie (joggery), czy t-shirty. Odnajdziesz je w górnym menu. Kurtki moro są świetne zarówno dla fanów streetwearu, jak i osób preferujących styl stricto casualowy. Wyboru kurtki moro na szczęście nie trzeba uzależniać od sezonowości - militarny wzór doskonale wygląda niezależnie od trwającej pory roku.

 
 
Produkty uszeregować według:
Pokaż #:
 
Zaoszczędzić: 12 %
Kurtka męska MY-11SM

Kurtka męska MY-11SM

79,99 zł 70,31 zł
Zaoszczędzić: 12 %
KURTKA MĘSKA MORO GRANAT MY-10TM

KURTKA MĘSKA MORO GRANAT MY-10TM

79,99 zł 70,31 zł
Zaoszczędzić: 12 %
KURTKA MĘSKA CZERWONA MORO RZ-09CE

KURTKA MĘSKA CZERWONA MORO RZ-09CE

79,99 zł 70,31 zł
 
 

Z czym nosić kurtki męskie moro?

Kurtki męskie moro, są całkiem uniwersalne, jeśli chodzi o dobieranie do nich innych elementów garderoby. Oczywiście - bezpiecznie jest wybierać do nich ubrania w stonowanych kolorach - idealna będzie czerń lub biel. Jednak to nie znaczy, że trzeba się ich sztywno trzymać. Jednolite spodnie, niezależnie od barwy, również się sprawdzą. I nie muszą mieć zupełnie standardowego kroju. Do kurtki moro męskiej możesz wybrać joggery z dziurami, które dodatkowo podkreślą twój styl. Jeśli chodzi o to, co warto założyć pod kurtkę moro, to bez wątpienia będzie to sweter lub bluza męska. Jeśli kurtka nie ma własnego kaptura, to dobrze, żebyś w deszczowe dni pamiętał o tym, by była to bluza z kapturem. Przed wiatrem dostatecznie ochronią cię ściągacze w dolnej części kurtki i u rękawów. Stylówkę z kurtką moro możesz idealnie uzupełnić sportowymi butami męskimi.

Kurtki męskie moro w Escoli

W naszym sklepie znajdziesz męskie kurtki z wzorem moro w różnych kolorach. Stawiamy na oryginalność, więc klasyczne moro khaki u nas nie dominuje całości oferty. Wręcz przeciwnie - prym w naszym kurtkach moro wiodą takie barwy, jak niebieski, granat, czy też czerwień. Co ważne, ceny naszych kurtek są niskie, a ich jakość tak wysoka, że będziesz się nimi cieszyć przez kolejne sezony. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą męskich kurtek moro.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pełna (Desktop) wersja