Trendy lato 2019 - jakie sukienki i stroje kąpielowe będą rządzić w tym roku?

Kategorie
 
 
 
 
 

Trendy lato 2019 - jakie sukienki i stroje kąpielowe będą rządzić w tym roku?

sukienka letniaLato kalendarzowe zbliża się wielkimi krokami. Nie ustępuje mu w tym ani na chwilę pogoda za oknem, która zdaje się czasem nie zauważać, że wiosna jeszcze trwa. Dlatego warto czym prędzej przyjrzeć się temu, co będzie modne w nadchodzącym sezonie - zarówno w mieście (w przypadku sukienek), jak i na plażach, bo te - jak co roku - na te kilka miesięcy staną się piaszczystymi wybiegami modowymi pełnymi przepięknych strojów kąpielowych. Dobra wiadomość jest taka, że sukienki i stroje, o które warto uzupełnić swoją garderobę, wracają co jakiś czas, więc nie będzie to zakup jednosezonowy.

Sukienki na lato 2019 - kwiaty w każdej formie, pastelowe kolory i ażurowe materiały

Jeśli istnieje jakiś element garderoby, na założenie którego czekają obie płcie, to bez wątpienia są nim sukienki. Wygodne, a przy tym znakomicie się prezentują. W tym roku, już po raz kolejny, hitem będą sukienki letnie w kwiaty. Dobrze jest się w taką zaopatrzyć, bo - sądząc po tendencji - w przyszłym roku, jak również w latach następnych będą one cały czas powracać. Na szczęście dla pań sceptycznie podchodzących do motywów florystycznych, również coś się znajdzie. Delikatne pastele to coś, na co warto postawić przy wyborze sukienki codziennej. Tym razem, zgodnie z wyborem Pantone, kolorem roku stał się delikatny koral, więc to właśnie na niego warto stawiać. Jeśli jednak ubiegłoroczne fiolety przemawiają do ciebie bardziej, możesz sięgać po nie bez obaw. Na topie pozostaną też niezwykle przewiewne, ażurowe materiały. Tak że i tym razem moda nie stanie na przeszkodzie w noszeniu ubrać możliwie najlżejszych. Jeśli zaś chodzi o długość to nie trzeba się powstrzymywać i warto po prostu wybrać najwygodniejszą - w modzie będzie zarówno mini, maxi, jak i wszystko, co pomiędzy nimi. Sukienki możesz nosić zarówno z trampkami, seakersami, jak i sandałkami, czy też butami na obcasie.

Lato 2019 - jakie stroje kąpielowe wybrać?

Formę na lato zazwyczaj przygotowujemy co najmniej od stycznia. Czas najwyższy skorzystać z tych wszystkich wyrzeczeń i wyjść na plażę w bikini. Tym bardziej, że to ono w tym roku będzie królować na plażach i w kurortach. Choć, oczywiście, wciąż żywy jest trend zrywania z kojarzeniem jednoczęściowych strojów kąpielowych li tylko z lekcjami wychowania fizycznego. Niemniej to dwuczęściowym strojom przypadnie palma pierwszeństwa. Niezależnie od fasonu, warto w swojej szafie mieć przynajmniej jeden czarny strój kąpielowy, lub taki, w którym jedna część jest właśnie tego koloru. Poza ciemnymi barwami, dobrze jest mieć także pod ręką strój w kolorach pastelowych, bo te znakomicie podkreślają opaleniznę. Dobrze sprawdzą się też stroje z kokardami - czy to w formie dodatku, czy też wiązania.

Zarówno sukienki, jaki i stroje kąpielowe modne w tym sezonie, znajdziesz na naszej stronie. Serdecznie zapraszamy!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pełna (Desktop) wersja